26 Haziran 2010 Cumartesi

Haziran Sayısının Kapak Kızı Gene BEN!


Aslında takipçi sayımız 100 e ulaşınca bir yazı yazayım, atayım tutayım diyordum ama uzun süre 99 giden sayı bugün 98'e düşünce , kapıldığım umutsuzluk hezeyanından bu satırlar çıktı ortaya...
Yok yok açıkçası 100 e 98 e pek bakmıyorum. Canım yazmak istedi sadece.

İlk gündem ; isner-mahut maçı .Rekor falan bunlar güzel şeyler de asıl üzüldüğüm nokta birisinin 1. turda isner in de bugün 2. turda set alamadan elenmesi. Ulan madem niye kastınız o kadar! İsner çiftler maçından da çekilmiş. Programı da bozdunuz. Ancak ileride Kim 500 Milyar İster 'de 16 Milyarlık soru olursunuz. Onu da Murat Bardakçı gibi bi herife denk gelirsiniz herifi 16 milyardan da edersiniz. En azından şu Dünya Kupası'na bir alternatif oldu bu Wimbledon yoksa durumlar çok kötü.

Gelelim Dünya Kupası'na: Maçlar çok sıkıcı geçse de izlemekten kendimi alamıyorum.Hele son maçlar iyice çığrından çıkarttı olayı. Kaleye gitmemeler üstüne gelmemeler... Ömer Üründül bile "enteresan" diyemedi o derece. Neyse ki Perşembe Aşk-ı Memnu vardı da ne Üründül gördüm ne vuvuzela.

"Oha lan Aşk-ı Memnu mu izledin!?" diyeni terlikle dövücem artık. Yüzde 73 oran çıkmış lan reytinglerde! Twitter da en meşhur ikinci konu olmuş. Muhafazakar demokrat ülkeme bak sen!

Muhafazakar deyince geçen gün yolda muhafazakar güvercin gördüm. İki tane güvercin telin üstünde "aşk yapıyordu". İktidar yanlısı ince bıyıklı(tam göremedim ama sanki var gibiydi lan ince bıyık, cidden bak) 3. bir güvercin hızlı hızlı gelip resmen bunları kovaladı. Bildiğin kovaladı ya garipleri... Ben adam toplayıp linç etmediklerine şükrettim gerçi.


Son olarak , 100. takipçiye sürpriz hediyeler olduğunu buradan açıklamak isterdim ama , maalesef ancak hurma veriyoruz. Kendisine afiyet olsun(Tabi günün birinde ulaşırsak o sayıya, bak bunu hiç düşünmemiştim)

7 yorum:

Adsız dedi ki...

kasap:aylar sonra kurak toplara düşen yağmur damlası.

sukullaci dedi ki...

bu blog 2010 un sonunda hala hayatta olursa tüm yazarlara 1er değil 2şer hurma vereceğim.

sukullaci dedi ki...

lan oğlum şu soldaki anketede hergün bi oy veriyom anca 6 oldu.

Adsız dedi ki...

oha tipimiz deişmiş. ne zaman oldu lan doğru söleyin.

Spicoli.

Travis dedi ki...

tribüne oynama boşver.. böyle çok daha güzelsin..
@spicoli
nerde yaşıyosun?

Spicoli dedi ki...

Şurda diyebileceğim bir yer yok Travis. Şu sıralar sıkca Heybeliada'dayım.

AFO dedi ki...

Şahin, vali -evet, beyhude gibi gözüken "vali" kelimesini yaşatma çabalarım hâlâ sürüyor- bu fotoğrafı bulmak için Google'a ne yazdın, sormak dahi istemiyorum. :)) Bu arada 109 takipçiniz var gözüküyor. Büyük bir seremoniyle verdiniz mi 100. takipçinize hurmasını? Eğer henüz vermediyseniz ben de limon sıkacağı hediye edecektim kendisine. :))